zespół | Laurifer

Zespół LAURIFER

Adwokaci i radcowie prawni.

Prawnicy z pasją wykonujący swój zawód.

Laurifer to także doświadczenie, innowacyjność, dyskrecja, profesjonalizm i wiedza

Grzegorz Prigan

Mąż i tato. Na co dzień adwokat procesowy kancelarii. Kiedy nie pracuje biega i słucha muzyki. Miłośnik koszykówki i piłki nożnej. Wyznawca Jordana, Mou i Nirvany. Fan nowoczesnych technologii. Społecznik z wyboru, współorganizator projektu Bitwa Prawna.


Klaudia Wertelecka

Radca prawny. Specjalizuje się w prowadzeniu spraw procesowych, szczególnie z zakresu prawa cywilnego oraz gospodarczego. W kręgu jej zainteresowań znajdują się również zagadnienia związane z problematyką prawa ochrony konsumentów, prawa korporacyjnego i bankowego. Zajmuje się także obsługą prawną osób fizycznych oraz przedsiębiorców w zakresie prawa ubezpieczeń. Prywatnie wielbicielka filmów Tima Burtona i miejskich podróży rowerowych.


Marta Pituła

Adwokat. W pracy adwokata podstawowe są dla niej rzetelność, wiedza, zaangażowanie oraz zaufanie. Opierając się na tych wartościach świadczy pomoc prawną na rzecz osób fizycznych oraz prowadzi kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych. Specjalizuje się w prawie cywilnym, w tym w szczególności prawie umów obrotu gospodarczego, prawie spółek handlowych, postępowaniach sądowych i administracyjnych. Ponadto w kręgu jej zainteresowań znajdują się zagadnienia z zakresu prawa karnego, a w szczególności przestępstw gospodarczych. Poza pracą uwielbia podróże oraz dobrą kuchnię.

Monika Wyszomirska

Humanistka sercem i duszą o zainteresowaniach z dziedziny literaturoznawstwa, językoznawstwa i historii literatury. W życiu prywatnym niepoprawna optymistka, posiadająca własne zdanie i ceniąca ludzi którzy je mają. Aktualnie asystentka w kancelarii prawnej, zajmująca się administracyjnym wsparciem zespołu, zaangażowana i spełniająca się w realizacji wszelkiego rodzaju zadań.


Kontakt

ul. Krucza 68/5
53-411 Wrocław

tel.: 71 79 49 600
e-mail: wroclaw@laurifer.pl

Copyright © Laurifer.pl